Agenda

Wedstrijdprogramma's

Programma 1e plaatsingswedstrijd Dames WG2&3

Programma en de indeling van de eerste plaatsingswedstrijd Dames Turnen Wedstrijdgroep 2&3 in Stiens.

Het adres is:
Sporthal It Gryn
Ieleane 1, 9051 LP Stiens

Let op:
Alle deelnemers zijn welkom vanaf 8.00 uur en iedereen begint om 8.25 uur met de opmars.
De tijden zijn bij benadering, deelnemers aan wedstrijd 2,3,4 en 5 dienen een half uur voor aanvang aanwezig te zijn.
Zorg dus dat u op tijd aanwezig bent!
Tijdpad:

Programma 2e plaatsingswedstrijd heren niv 5-17


Misschien had u het al gezien op Facebook en het was eerder al vermeld in de brief over de wedstrijdgelden, DE EERSTE PLAATSINGSWEDSTRIJD TURNEN HEREN NIV 5-17 DIE GEPLAND STOND OP 13-01-2018 KOMT TE VERVALLEN omdat de organisatie helaas geen beschikbare zaal kon vinden.

Hier alvast het programma en de indeling van de tweede plaatsingswedstrijd Heren niveau 5-17 op 03-02-2018 Turnen in Joure.

Het adres is:
Sporthal De Stuit
E.A.Borgerstraat 25
8501 NC Joure

Let op:
Warming up wedstrijd 2 kan een kwartier eerder beginnen.
Warming-up wedstrijd 3 en 4 kan een half uur eerder beginnen.
Zorg dus dat u op tijd aanwezig bent!

Programma 1e plaatsingswedstrijd heren niv 17-21

Programma en de indeling van de eerste plaatsingswedstrijd Heren niveau 17-21 op 20-01-2018 in Gorredijk.

Het adres is:
De Skâns
Loaijersstrjitte 2, 8401 DV Gorredijk

Let op:
Warming up wedstrijd 2 kan 15 min. eerder beginnen
warming up wedstrijd 3 en 4 kan een half uur eerder beginnen.
Zorg dus dat u op tijd aanwezig bent!

Programma FUNwedstrijd

Programma van zaterdag 13 januari 2018.( elke wedstrijdgroep staat op een eigen pagina, zie blad 1/blad 2)

De wedstrijd is in Stiens:
Sportcomplex it Gryn.
Ieleane 1
9052LP Stiens.


De wedstrijdgroepen 1 en 2 graag om 8.15 uur aanwezig.

Wedstrijdgroep 1 en 2 starten om 8.30 uur met de wedstrijd /fungedeelte en om 9.15 uur wisselen.
Prijsuitreiking z.s.m.

Wedstrijdgroep 3 en 4 graag om 10.30 aanwezig.

Wedstrijdgroep 3 en 4 starten om 10.45 uur met wedstrijd/fungedeelte. Om 11.30 uur wisselen.
Prijsuitreiking z.s.m.

Jaarvergadering

Datum : Donderdag 28 september 2017
Locatie : Sporthal Stiens, Boppeseal
Tijdstip : 19.30-21.00 uur

Voor meer info en agenda zie ook het nieuwsbericht

Bestuursvergaderingen

Eén keer in de maand komt het bestuur samen om te vergaderen.
De datum van de eerstvolgende vergadering kunt u opvragen via Protected email address. Tevens kunt u via deze weg notulen ter inzage opvragen.

Jurycursussen

We blijven met het probleem zitten dat we als vereniging nog steeds juryleden zoeken.
Dit kan betekenen dat er volgend wedstrijdseizoen minder of zelfs GEEN turn(st)ers vanuit SGC aan wedstrijden mee kunnen doen omdat wij maar een beperkt aantal deelnemers per aangeleverd jurylid kunnen aanmelden. (voor de meisjes/dames is dit 9 turnsters op 1 jurylid en bij de heren/jongens is dit 3 turners op 1 jurylid)
Kijk op https://www.kngucampus.nl/Default.aspx?pageId=101 voor de meest gestelde vragen/uitleg over de jurycursussen of zie ook de uitleg in onze brief werving jury 2018 uit het begin van het seizoen.
Heb je interesse? Geweldig! Laat het ons weten via het contactformulier.

Heren.

Op dit moment zijn er geen data voor cursussen (TH1) in District Noord bekend

Dames.

Op dit moment zijn er geen data voor cursussen (TD1) in District Noord bekend.

Overig

Momenteel geen.

Wedstrijdkalender 2017-2018

Dames

Wedstrijdgroep 2 20-01-2018 Stiens
17-03-2018 Harlingen
Wedstrijdgroep 3 20-01-2018 Stiens
17-03-2018 Harlingen
Wedstrijdgroep 4 10/11-02-2018 Dokkum
14-15-02-2018 nnb
FK's
Wedstrijdgroep 2 19-05-2018 Leeuwarden
Wedstrijdgroep 3 26-05-2018 Noordwolde
Wedstrijdgroep 4 09-06-2018 nnb

* nnb = nog niet bekend

Heren

Niveau 11-15 20-01-2018 Gorredijk
17-02-2018 Harkema
District Finale 07-04-2018 Uithuizen
Niveau 10-06 13-01-2018 nnb
03-02-2018 Joure
17-03-2018 Meppel
Noord-Oost Fin. 14-04-2018 nnb
Clubteamwedstrijden 16-06-2018 Lemmer

* nnb = nog niet bekend

Acro

13-01-2018 Surhuisterveen
14-01-2018 Surhuisterveen
27-01-2018 Ureterp
28-01-2018 Ureterp
10-02-2018 Stiens
FK D/E 24-02-2018 Kollum
Districtfinale D/E 17-03-2018 Scheemda
FK Instap/Plus 14-04-2018 Buitenpost